www.elektro-serwis.info
Kontakt


PHU Elektroserwis


ul. Pułaskiego 3
33-380 Krynica Zdrój


tel. 18 533 09 46
tel. 662 039 186

 

e-mail: e-mail


Serwis
Nasza firma oferuje Państwu serwis profesjonalnych urządzeń pralniczych i gastronomicznych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie montażu i napraw urządzeń pralniczych i gastronomicznych gwarantujemy Państwu profesjonalną obsługę serwisową oraz dostawę części zamiennych.

Instalujemy urzadzenia, dokonujemy ich rozruchu oraz szkolimy personel w zakresie obsługi oraz eksploatacji tych urządzeń. Dodatkowo możecie Państwo podpisać z nami umowę konserwacyjną, która zapewni profesjonalne przeglądy techniczne i sprawne funkcjonowanie urządzeń przez wiele lat.

Dostarczamy instrukcje obsługi i konserwacji urządzeń w języku polskim. Zawierają one dane techniczne, sposób obsługi i niezbędne do wykonania drobne prace konserwacyjne. Ponadto w przypadku wielu maszyn dołączane są kody błędów, pomagające Państwu samodzielnie rozwiązać drobne problemy techniczne pojawiające się przy użytkowaniu i eksploatacji maszyny.

Wystawiamy deklaracje zgodności z normami unijnymi, wymagane przez Państwową Inspekcję Pracy oraz Urząd Dozoru Technicznego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową na odpowiednich podstronach menu.


Oferujemy Państwu możliwość zamówienia usługi serwisowej on-line. W celu zamówienia części lub usługi serwisowej prosimy wypełnić formularz kontaktowy opisując problem, a nasz specjalista skontaktuje się z Państwem.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.